El. dienynas

Reklaminis skydelis

Dabar lankosi

Mes turime 29 svečius  

Lankomumas

Turinio peržiūros: 144085


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Vaida PDF Spausdinti Email
Parašė   
Sekmadienis, 06 Lapkritis 2016 09:46

Vaida

Vaida Ūsienė

Sakoma, kad niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose.

Niekas taip greitai nedžiūsta kaip vaiko ašaros.

Niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti”. (A. Baltrūnas)

 

Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu jau 18 metų. Esu baigusi Panevėžio konservatoriją ir įgijusi muzikos mokytojos specialybę.

Mokytojas  privalo ne tik išmokyti vaiką tam tikrų dalykų, bet ir ugdyti jo pasaulėjautą, lavinti mąstymą.  Didelį dėmesį skiriu pamokų integravimui, užduočių diferencijavimui, kompetencijų ugdymui, dažnai pamokose taikau informacines komunikacines technologijas. Siekiu, kad mokymosi aplinka ne tik suteiktų informacijos, bet ir skatintų mokinių kūrybiškumą, saviraišką ir norą mokytis. Stengiuosi, kad pamokose kiekvienas mokinys galėtų išreikšti save, įgyvendinti savo siekius, kad jį lydėtų sėkmė ir džiaugsmas, kad nejaustų baimės ir įtampos.

Su mokiniais dalyvaujame įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, projektuose, renginiuose, vykstame į keliones po Lietuvą. Pamokos vyksta ne tik klasėje, bet ir gamtoje, išvykose. Mokau vaikus dirbti savarankiškai ir grupėje. Ne kartą įsitikinau, kad dirbantis grupėje vaikas jaučiasi laisvas ir svarbus. Jis mąsto, reiškia savo nuomonę, bendrauja ir bendradarbiauja su kitais vaikais.

Stengiuosi sukurti klasėje tokį mikroklimatą, kad vaikai noriai lankytų mokyklą ir stengtųsi kuo daugiau sužinoti ir išmokti.

 

 

LAST_UPDATED2
 
CNTR.finx.lt

Filmukas apie mokyklą

Reklaminis skydelis

Savivaldybė

Reklaminis skydelis